Forum Wspanialy dzien...:)))

Rozszerz wyszukiwanie
Filtry

  • Aktywność
  • Data

Anuluj
Wyników na stronę:

12 odpowiedzi | Ostatni wpis

Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Potwierdzam, Bigsmile Love Cooking  7 Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dzieki Grazynko, mam nadzieje, ze pozarazalam tu kupe ludzi optymizmem i energia Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Buziaczki Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Love Veroniko Love   odkurzylam Twój wątek :D Bigsmile Love (znalazlam go przypadkowo)

 Szkoda że nie widzę zdjęcia,którym zachwyca się Gabrysia Love  

Podziwiam Twój optymizm, a zawsze podziwiałam temperament,który Ciebie "rozsadza" :D Bigsmile Love

Dzisiaj w Szczecinie jest upalnie Crazy nie ma czym odychać, rankie było przyjemnie i nic nie zapowiadało takiego upału Crazy Crazy

Pozdrawiam serdecznie Love


Wow taka dawka optymizmu przekazana Thermomixowym fanom na pewno sprawi, że ich weekend będzie bardzo przyjemny Smile dzięki veronicab71

Pozdrawiam Mixi


Mòj maz sie smieje, ze mnie nie widac, ale za to slychac;) Wink Wink . Blondynka ciemna, zrobiona na ciut jasniejsza;) . Teraz bys mnie musiala zobaczyc... mam 1000 koloròw na glowie, wszystko harmonijne, owszem, ale kolorowo.... Wiosna Love Love Love Love Love ... Kocham wiosne i lato , i lubie zmiany Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Wygląda na to, że jesteś drobniutką osóbką i blondynką. Nie dziwię się więc, że zawojowałaś serce  Włocha. Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Zgadza sie, ja z mezem... brakuje tylko mojej còrki i papugi;) Wink Wink Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Veronika, czy to jesteś Ty  z mężem na tym zdjęciu (nowy awatar)? Ale tam pięknie, a jaka agawa! Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Veroniko, podziwiam Twoją energię! Muzyka, śpiew i taniec to też moje ulubione . Niestety grać na niczym nie umiem, śpiewać teraz już też nie bardzo (mam chrypkę wynikającą z chorej tarczycy), a tańczyć - owszem uwielbiam, tylko brak mi już kondycji. To ja mogę powiedzieć "starość nie radość" Ale Ty? Kobieto,  przed Tobą dopiero się otwiera wspanałe życie!Choroby są zmorą naszej cywilizacji, ale też ta cywilizacja coraz lepiej sobie radzi z chorobami, medycyna weszła na bardzo wysoki poziom! Życzę Ci szybkiego powrotu zdrowia i energii. Oddychaj całą piersią tym cudownym , wiosennym powietrzem. U nas też jest cieplutko i pięknie!:)

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Smile Na dworzu pieknie, ponad 30°, ptaszki spiewaja... ja jestem zdrowsza... pranie juz prawie wyschlo... chatka blyszczy... w ogròdku zielono od warzyw... maz w pracy, wiec jest spokòj;) Wink , zartuje... còrcia mi sie chyba zakochala, ale z weselem jeszcze poczekamy;) Wink Wink Wink ... glowa dalej siedzi na karku, nie odpadla mi jeszcze, a to juz cos Bigsmile Bigsmile ... nawet papuga "sie sprzata" i cicho siedzi;) Wink ... Còz wiecej mozna chciec w taki dzien, jak dzisiaj???  Odzylam w koncu. Jeszcze mam kilka wizyt specjalistycznych i 3 tygodnie fizjoterapii na te moje dolegliwosci;) Wink (starosc nie radosc Bigsmile Bigsmile ) , ale mam nadzieje, ze jakos to powoli pòjdzie. Od poniedzialku wracam do pracy!!! W koncu... starczy juz tego chorowania;) Wink . Dzisiaj ide z mezem na 1° lekcje gry na akordeonie (tego mi jeszcze brakowalo w moim planie zajec;) ), maz mnie namòwil, ale ide z checia:) Smile . Jutro robimy sobie 2-dniowy wypad w gòry, w ramach rekonwalescencji;) Wink Wink . Beda i tance, przy okazji Party Party . Cool Ach... piekny dzien, piekna wiosna... sloneczko..." zyc, nie umierac"... Zycze wszystkim milego dnia i weekendu Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink