Forum tylko dla przestawicieli TM



8 odpowiedzi | Ostatni wpis

Wygląda na to, że masz do czynienia z tajemnicą wokół TM w swojej firmie. Może warto spróbować podejść do tego tematu w sposób delikatny i subtelny. Możesz spróbować porozmawiać z osobami pracującymi w TM, wyrażając swoje zainteresowanie i chęć zrozumienia papa's pizzeria, dlaczego jest to tak tajemnicze.
papa's pizzeria


do wspólpracy z TM zachęcił mnie sam produkt. Mam, używam jestem zadowolony.

Sprzedażą zajmuję się już klka lat całkiem innego produktu, Ponieważ nie sa dla siebie konkurencyje a wrącz się świetnie uzupełniają to pomyślalem, że odwiedzę swoich klientów i pokaże im TM.

W firmie, której obecnie pracuję jest kilka osób co pracują w TM i jeżdżą do swoich klientów pokazując im inny produkt. Efekty są super bo maja skuteczność na poziomie 90% produkty sie super uzupełniaja.

ale jak zapytam ich o TM to robia sie bardzo tajemniczy

więc coś czego nie umiem zrozumieć i nikt mi nie chce tego logicznie wyjasnic

w TM brak wsparcia z strony firmy jeżeli chodzi o umawianie spotkań. U nas jest telemarketing i umawia spotkania

brak zachety dla klienta aby kupili w dniu spotkania, u nas jest inna cena w dniu prezentacji i klient jak sie zdecyduje w dniu spotkania dostaje super prezent

brak prawdziwego programu partnerskiego. Jak klient poleci sprzedaz powinien dostac fajny prezent a nie jakąs pierdółke

hmmm

dziwni mnie to myslę, że w Tm jest tak

1500 handlowców więc czy sprzeda Kowalski czy Nowak to firma ma to gdzieś. Ja mam srednio 10 sprzedazy w miesiacu i około 25 spotkań

chciałem dodatkowo dorobic w TM bo mak kilkaset klientów i fajnie byloby ioch odwiedzić ale kto mnie umówi? prowizje tez podobno liche

duzo pytań


Hmm, nowy wątek w temacie współpraca? Wyświetleń będzie kilka tysięcy a odezwie się Gabrysia, Ala, ja i może jeszcze 3 innych przedstawicieli... W poprzednim wątku pisałam sporo o swojej pracy, o odczuciach, o kontaktach z klientami... Po niektórych komentarzach zniechęciłam się i już mi przeszło...

Jak masz jakieś konkretne pytania lub propozycje dyskusji to napisz, zapytaj... Może wen wątek ożyje?

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Dodam, że przedstawiciele na przepisownię zaglądają, udzielają porad użytkownikom, nawet czasem publikują swoje przepisy. Są przecież książki z przepisami przedstawicieli, np. "Nasi przedstawiciele polecają". Niekoniecznie jednak, co zauważyłam, chcą się dzielić swoimi doświadczeniami zawodowymi. Aw

A może Ty coś napiszesz na temat wywołany tutaj w innym wątku? Poczytaj, nie szkodzi, że posty są stare, nikt się jednak nie wypowiedział. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


brak czasu? hmm dziwne pracuję w firmie zajmującej sie sprzedażą bezpośrednią i tam na forum udziela się nmnóstwo prezenterów. można podpytać porozmawiać a tu cisza. Dziwne bo Tm to potęzna firma 1500 handlowców.


Zauważ , że cały temat "WSPÓŁPRACA" jest głównie dla przedstawicieli  i kandydatów na przedstawicieli. Jednak pomimo różnych prowokacyjnych zachęt - przedstawiciele mało tutaj się wypowiadają. Myślę, że brak im czasu na pisanie, albo też nie chcą ujawniać swoich odczuć i opinii. W końcu to portal firmowy, a ta firma jest dla nich pracodawcą.  Wink

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


witam zapraszam na to forum przedstawicieli TM