Forum Czy warto jest kupić

Rozszerz wyszukiwanie
Filtry

  • Aktywność
  • Data

Anuluj
Wyników na stronę:

6 odpowiedzi | Ostatni wpis

Jagodzianki w sklepie po 6-7 złotych - z jednego słoiczka jagód oraz 0.5 kg maki i połowy kostki drożdży zrobiłam 15 jagodzianek …
Ogólnie obiady są dla mnie mega szybkie, nie trzeba pilnować , mieszać. Zrobiłam za 1 razem w 30 min można powiedzieć : sos, ziemniaki, kapustkę oraz karkówkę na parze. Nie musialam pilnować - mogłam za ten czas ogarnąć naprawdę mnóstwo innych rzeczy .
Jestem szczęśliwa posiadaczka - fakt, nie korzystam codziennie ale jak już wejdę w gotowanie to leci obiad na 2 dni, deser i jakieś ciasto albo chałka czy nawet lody dla dzieciaków Wink
https://rodzinagotuje.pl/czy-warto-kupic-thermomix/
Na tej stronie są szerzej opisane wady i zalety.


Mam TM6 od 3 lat i polecam.


Dzień dobry, od 1999 r jestem użytkownikiem TM, teraz nawet Przedstawicielem.
Polecam zorganizowanie NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ prezentacji urządzenia u Was w Waszej kuchni. Można przetestować, pogotować "na żywo". Łatwiej bedzie podjąć włąściwą decyzję. Spotkanie niezobowiązuje do kupna:smile:
Wśród miliona użytkowników w Polsce są zakochani w TM Cooking  1 , baardzo dużo zadowolonych Cool i niezadowoleni Aw , bo niestety trzeba TM włączyć i coś do niego włożyć.


Ja raczej jestem cebulą i pewnie bym sama nie kupiła, ale dostaliśmy thermomix w prezencie ślubnym i jest w użyciu cały czas - wyrabiam ciasto - na chleb, drożdżowe, pierogi, pizza, na szybko używam jako blender, ale też do gotowania zup i dan jednogarnkowych bo nie trzeba stać i mieszać, gotuje na parze, robię dżemy. Moja mama ma pierwszy model już ponad 20 lat i też używa go prawie codziennie i dalej działa bez zarzutu. Minus (oprócz ceny) - raczej ciężko zrobić więcej niż 4 porcje, misa nie jest zbyt duża.
Samo urządzenie jednak Ci nie ugotuje jedzenia, musisz sama mieć na to czas
https://rzeszow-news.pl/opinie-na-temat-cateringu-dietetycznego-w-rzeszowie-co-sadza-mieszkancy/
Jeśli nie masz czasu, zastanów się nad cateringiem dietetycznym Wink


Razem z mężem poważnie rozważamy zakup thermomixa. Jeśli macie to czy polecacie? Co się zmieniło w waszym gotowaniu od kiedy go macie? Bardzo chętnie poczytam wasze opinie i sugestie.